Noc w szkole

4Nasza klasa – 4c – nocowała w szkole z 8 na 9 grudnia. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00. Prawie wszyscy przybyli punktualnie. Każdy zabrał ze sobą ekwipunek, tj. śpiwór, poduszkę, latarkę i co najważniejsze: dobry humor.

Na początku bawiliśmy się w sali w Głuchy telefon, Kto tak jak ja lubi… i inne gry. Jakiś czas później nasza wychowawczyni, pani Hanna Sztajer, wyjaśniła nam zasady podchodów. Już mięliśmy rozpocząć szukanie wskazówek… gdy… niespodziewanie okazało się, że dostawca przywiózł zamówioną wcześniej pizzę.

Kiedy zaspokoiliśmy swój głód, w końcu zaczęliśmy podchody. Było SUPER!!! Nasza Pani porozkładała w całej szkole różne zadania. Były to m. in. orgiami z papieru, zapamiętywanie szczegółów, zagadki przyrodnicze itp. Ostatnim punktem programu był szybki bieg do dużej sali gimnastycznej. Tam, w ciemnościach, czekała nasza wychowawczyni razem z fantomem. Pani Hania wytłumaczyła nam zasady udzielania pierwszej pomocy, co ciekawe ta lekcja odbyła się tylko przy świetle naszych latarek. Po zakończeniu prezentacji każdy z nas mógł wypróbować nowe wiadomości w praktyce.

Kolejną atrakcją był mecz piłki nożnej. Lepsza drużyna wygrała wynikiem 8 :7!

Jak się domyślacie, po powrocie do sali byliśmy tak zmęczeni, że od razu zaczęliśmy przygotowywać się do spania. Jednak nikt nie zasnął, więc obejrzeliśmy film „Dzieciak rządzi”.

Następnego dnia, po śniadaniu, o godzinie 9.00 rozeszliśmy się do domów.

Moim zdaniem, czas spędzony w szkole był wspaniale wykorzystany. Dla naszej klasy ta noc była cudowna, rewelacyjna i intrygująca. Nikt nie był zmęczony (oprócz dorosłych).

Alicja Łagutoczkin 4c

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s