Na długie, zimowe wieczory…najlepsza jest dobra książka.

Ostatnio dostałam nową książkę. Nosi ona tytuł „ Baśniobór”, a jej autorem jest Brandon Mull. To opowieść o Kendrze i jej bracie Sethecie, którzy pewnego dnia muszą pojechać do obcego sobie dziadka, bo ich rodzice wybierają się w daleki rejs. W tej sytuacji rodzeństwo musi zamieszkać u dziadka Soresona, którego wcale nie zna. Dziadek zgadza się na towarzystwo wnuków bardzo niechętnie, a jego domostwo wydaje się naszym bohaterom dość dziwne i tajemnicze. Otrzymują też dokładne zasady, do których mają się stosować w domu nowego opiekuna, a przede wszystkim zakaz wchodzenia do lasu. Seth jednak jest nieposłuszny. Co stanie się, kiedy złamie zakaz? Jesteście ciekawi?

Mnie książka bardzo się podobała i Was też zachęcam do jej przeczytania. Ma wielu zwolenników i zajmuje pierwsze miejsce na liście książkowych bestsellerów dla dzieci „The New York Timesa”! A to przecież coś znaczy, prawda?

Autor napisał również inne części takie jak: „Gwiazda Wieczorna Wschodzi”, „Plaga Cieni”, „Tajemnice Smoczego Azylu” i „Klucze Do Więzienia Demonów”.

Jeśli lubicie magiczne historie, ta z pewnością Was zachwyci!

Gabrysia Baraniak,

P1060193klasa 5 c

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s