Taniec moją pasją

M2

 

 

 

 

 

 

 

Przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 4 lat. Przez pierwszych 5 lat uczęszczałam do szkoły tańca ,,Fouette”, gdzie uczyłam się baletu. Od 2 lat chodzę do ,,Jazz Dance Studio Anna Beker Poznań”, które specjalizuje się w tańcu współczesnym. W nowej szkole stałam się bardziej wygimnastykowana i zaczęłam występować w wielu nowych miejscach, np. w Kołobrzegu, Elblągu, Lądku-Zdroju. Biorę udział w różnorodnych konkursach i spektaklach, często charytatywnie, dzięki czemu mam okazje poznać rożnych ludzi i nawiązać nowe przyjaźnie. Tym bardziej czuje się spełniona, należąc do mojego zespołu, bo robię coś nie tylko dla siebie, ale też dla innych.

M.120 kwietnia 2018 roku odbyły się IV Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe w Kołobrzegu, na których zdobyłyśmy pierwsze miejsce w układzie „Boogie Shoes”. Cały zespół otrzymał łącznie piętnaście medali i wyróżnienia. Z tym konkursem, wiążę wiele niezapomnianych wrażeń i wspomnień, które będą mi towarzyszyły do końca życia. Uważam, że takie wydarzenia mają ogromny wpływ na relacje w naszym zespole, gdyż jesteśmy jeszcze bardziej zżyte. Naszym kolejnym występem był spektakl w Koziegłowach, w Domu Kultury ,,Czerwonak”, 13 września 2018, gdzie pokazałyśmy układy, które trenujemy na zajęciach.

M3

 

Zawsze, kiedy wychodzę na scenę, nie ważne czy zespołowo, w duecie,  w trio, czy solo czuję to samo szczęście, bo mogę wystąpić z przyjaciółkami. Cieszę się, że poznałam tak wspaniałe koleżanki, z którymi pomagamy sobie za kulisami i wspieramy się na duchu. Trema, jest nieodłączną częścią każdego występu. Świadomość tego, że mamy siebie jest niezwykle istotna.  Na widowni wspierają nas bliscy.  Szczególnie dziękuję moim rodzicom, za trud i poświecenie, które włożyli w mój rozwój, umożliwiając mi robienie tego, co kocham. Występowanie, zdobywanie nowych umiejętności oraz osiąganie kolejnych sukcesów w dziedzinie tańca, to moje podziękowaniem dla nich.

Widząc uśmiech na twarzach publiczności i liczne owacje, wiem że mogę być z siebie dumna, dlatego uważam, że taniec to moja pasja.

Martyna, kl. 5b

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s